O naszej misji

Co zapewniamy

 

* Wszystko zaczyna się od przygotowań do małżeństwa...

Spotkania przedmałżeńskie jakie prowadzimy z narzeczonymi to jak wylewanie fundamentów pod budynek. Te spotkania dostosowane do potrzeb konkretnej pary skupiają się na osobistym uzdrowieniu, poznaniu i wzroście. Spotkania to podróż, która pozwala im odkrywać i przygotowywać się do najważniejszej relacji w ich życiu - małżeństwa.

 

Potem nadchodzi czas na odkrycie prawdziwej siły...

"Małżeństwo Związek na Całe Życie" ten cykl spotkań pomaga małżonkom odkryć Boży plan dla ich małżeństw. Uczy jak najlepiej przeżyć wspólne życie. Pary uczą się nie tylko zasad, które pomogą, by ich małzeństwo było silne i trwałe, ale także w praktyczny sposób poznają jak uczynić wzajemną relacje głębszą, lepszą i doskonalszą.

Pary, które kończą kurs "Małżeństwo Związek na Całe Życie" mają lepsze zrozumienie Bożego planu i celu jaki Bóg ma dla ich małżeństwa. Małżonkowie są wyposażeni, aby wyruszyć z miejsca, w którym się znajdują i zrealizować ten cel. Małżeństwo nie zostało nam dane po to abyśmy sami czuli się spełnieni, ale po to, żebyśmy mogli odkrywać Bożą moc i aby stanowić silny zespół.

 

 

Dla mamy i taty...

"Rodzicielstwo Dające Życie" pomaga odkrywać to, że Bożym planem dla męża i żony jest wspólna praca nad wychowywaniem i dbanie o rozwój dzieci, które On im dał. Spotkania to konkretna pomoc w nauce odkrywania zasad i Bożych sposobów wychowawczych. 

Ten cykl przynosi nie tylko uzdrowienie i wzrost dzieciom, ale także pomaga rodzicom doświadczyć uzdrowienia z ran jakich doznali w dzieciństwie". Rodzicelstwo Dające  Życie" to odkrycie naszej roli i wpływu jaki mamy na przyszłe pokolenia.

 

Dodatkowo, oferujemy płyty DVD, CD, książki oraz inne materiały, które pomogą Wam odkryć moc, którą Bóg daje, kiedy dwoje staje się jednym.

 

Czego możecie się spodziewać biorąc udział w spotkaniach ...

  • Nawiązania relacji z innymi małżeństwami, któreprzeżywają podobne radości i problemy jak Wy
  • wsparcia, pomocy i zachęty
  • Przemiany Waszego małżeństwa
  • Materiałów zawierających biblijne zasady
  • Budowania małżeństwa i rodziny
  • Pomoc i zachętę, nie puste zasypywanie radami.

 

Czego będziemy oczekiwać od Was...

Chęci do poświęcenia czasu i energii. Pragnienia odnajdywania i wypełniania Bożego celu dla Waszego życia. Pragnienia robienia wszystkiego co możliwe aby dokonały się zmiany i aby nastąpił wzrost.

 

 

* Spotkania przedmałżeńskie w chwili obecnej prowadzone sa indywidualnie z poszczególnymi parami. Zakres i forma spotkań dobierania przy współudziale narzeczonych i jest dostosowana do ich potrzeb.